• Aktuální přehled koncertů
  Aktuální přehled koncertů
  Martin Maxa

Aktuality

Koncerty léto a podzim 2022

Koncerty léto a podzim 2022

Přátelé,
v rubrice Koncerty najdete všechny aktuální termíny a místa, kde mě můžete v průběhu následujících měsíců vidět a slyšet.

Váš Martin Maxa

Více
Zrušení výročního koncertu

Zrušení výročního koncertu

Přátelé,

od zrušení našeho posledního plánovaného koncertu již nějaká doba uplynula, avšak aktuální situace nám stále neumožňuje pořádat hudební vystoupení. A tak se stejného osudu dočkala i naše další plánovaná akce "20 let na scéně, 60 let na světě", jež se měla uskutečnit 13.3.2021 u příležitostí mých dvou významných životních jubileí. Velice to mě i realizační tým mrzí, ale vládní nařízení zkrátka nelze nerespektovat.

Snad se tedy brzy setkáme v lepších časech.

Váš Martin Maxa

Více
Nový videoklip

Nový videoklip

Mí milí příznivci,
dnes jsme do světa vyslali nový videoklip k písni "Slavičí kuplet", který byl opět natočen pod režijní taktovkou mého syna Ivana Vargy jr.. Otevře se Vám po kliknutí na titulek.
Přejeme příjemnou podívanou!

Více
Zrušení adventního koncertu

Zrušení adventního koncertu

Vážení přátelé a fanoušci,
v důsledku nouzového stavu a aktuální situace v ČR oznamujeme zrušení letošního adventního koncertu v Litvínově. Vzhledem ke speciální tématice nelze akci přesunout na jiný termín, všechny rezervace vstupenek se tedy ruší bez možnosti přebukování na náhradní datum konání. A my se budeme těšit na setkání při jiné příležitosti.
Váš Martin Maxa,
za realizační tým akce Zita Marinovová

Více
Zrušení Svatomartinského koncertu

Zrušení Svatomartinského koncertu

Milí fanoušci a přátelé,
vzhledem k současné situaci jsme nuceni zrušit plánovaný "Svatomartinský koncert", který se měl uskutečnit 11.11. Čekali jsme do poslední chvíle, zda se pravidla pořádání kulturních akcí nezmění. Bohužel nouzový stav byl naopak prodloužen a není tedy možné koncert uskutečnit. Vězte, že mě i všem, kteří tuto akci dlouho a pečlivě připravovali, je to velice líto. Snad se tedy setkáme na jiném místě a v lepších časech.
Váš Martin Maxa

Více
Tento způsob léta zdá se mi poněkud reggae...

Tento způsob léta zdá se mi poněkud reggae...

Nový videoklip na mém fb a na youtube kanále Martin Maxa official. Klikněte si na titulek a jste tam. Kamera, střih a postprodukce opět můj syn Ivan Varga jr.

Více

Přijď na koncert!

 • 00

  dny

 • 00

  hodiny

 • 00

  minuty

 • 00

  vteřiny

Kladno

21.12.2022 15:00
Domov pro seniory, Vánoční koncert, uzavřená akce

Videoklipy